e-Okul Baskı Programı Lisans Fiyatları

Öğrenci Kimlik Kartı-Öğretmen Not Çizelgesi/Defteri- Öğretmen Cep Albümü-Okul İdareci Albümü

[dt_fancy_title title=\”İlk Satın Alma ve Kurulum Ücreti\” title_size=\”h3\” title_color=\”accent\”]

1 Bilgisayar İçin

İlave Her Bilgisayar İçin

25.000 TL.

25.000 TL.

[dt_fancy_title title=\”2022-2023 KULLANIM ve HİZMET ANTLAŞMASI ÜCRETLERİ\” title_size=\”h3\” title_color=\”accent\”]

1 Bilgisayar İçin

İlave Her Bilgisayar İçin

NonStop2021’den Yükseltme

3.500 TL.

3.500 TL.

NonStop2020’den Yükseltme

6.000 TL.

6.000 TL.

NonStop2019’den Yükseltme

8.500 TL.

8.500 TL.

NonStop2018’den Yükseltme

11.000 TL.

11.000 TL.

NonStop2017 ve daha eski sürümler için güncelleme desteği verilmemektedir. Bu sürümlere sahip kullanıcıların Yeni Lisans satın alması gerekmektedir.

Ücretsiz Deneme Sürümü Kullanımı

NonStop e-Okul Baskı Programı Ücretsiz Deneme Sürümünü sayfamızdan ücretiz olarak indirip kurulum yapılabilirsiniz.

Ücretsiz Deneme Sürümü ile sınırsız veri girişi yapılabilir, Test Albümü Dizgisi, Vesikalık Dizgileri ve e-Okul Formatında Fotoğraf Boyutlandırılması yapılabilir.

Firmamıza e-Okul Baskılarını sipariş vermek için Ücretsiz Deneme Sürümü kullanabilirsiniz.

Ticari Sürüm (İlk Satın Alma ve Kurulum)

Kullanıcının bir kere satın alma ve kurulum işlemini gerçekleştirerek, satın alınan Eğitim-Öğretim yılı için kullanma hakkına sahip olmasıdır. Satın Alma ve Kurulum Modelinde kullanıcı, 1 yıllık ücretsiz telefon-destek hizmetine ve satın alınan versiyonun o Eğitim-Öğretim dönemi içeresindeki güncellemelerine de sahip olmaktadır.

Senelik Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması

NonStop; Her yıl yeni Eğitim-Öğretim yılı başlangıcında güncellenmiş yeni bir versiyon çıkartır. Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması fiyatlarından sadece ürünü daha önce satın almış ve son 4 yıl içerisinde Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması yapmış kullanıcılar faydalanabilir. Güncelleme ve Senelik Hizmet Antlaşması ücreti en son satın alınmış versiyona göre belirlenir.

Çıkan yeni versiyonda Dönem Bilgileri, MEB yönetmeliklerinde yapılan değişiklikler, ve ilave güncel şablonlar dahil edilir. Yeni versiyon kullanma hakkına ve 1 yıllık ücretsiz telefon-destek hizmetine sahip olabilmek versiyon güncelleme yapılması gereklidir.

Lisans Sayısı (Kurulabilecek Bilgisayar Sayısı)

NonStop e-Okul Baskı Programı, tek bilgisayar lisansı ile satılmaktadır. Talep edilen ilave her bilgisayar lisansı ayrıca ücretlendirilmektedir.

Versiyon güncellemelerde satın alınmış lisans kadar yapılmaktadır. Tek lisansa sahip kullanıcılar ancak tek bilgisayar için güncelleme satın alabilir. Birden fazla lisansa sahip kullanıcılar, her bilgisayar için ayrı ayrı güncelleme talep edebilir.

NonStop e-Okul Baskı Programı, satın alındığında veya güncelleme yapıldığında içinde bulunulan Eğitim-Öğretim yılı boyunca yapılan güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanabilmektedir. Bir sonraki Eğitim-Öğretim yılında yeni çıkacak versiyon için belirlenen ücret karşılığında güncelleme yapılacaktır.

Shopping Cart